Tabldot Yerinde Yemekçilik | Elit Yemekçilik Kurumsal Hizmetler Yemek Sanayii
Tabldot Yerinde Yemekçilik
  Firmamız, ev yemeği lezzet ve kalitesinde, dengeli beslenme kurallarına uygun olarak ürettiği ürünlerle işyerlerinin yemek ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Sivas ve çevresinde 1 kişiden 1000 kişiye haftanın 7 günü farklı mönülerle servis vermektedir.
 
   Standart tabldot servisimizde her gün 3’lü, 4’lü ve diyet mönümüz yer almaktadır. Mönülerimiz haftalık planlanarak müşterilerimiz yazılı olarak, e-mail ya da web sayfası aracılığı ile bilgilendirilmektedir.
Hafta içi 1 gün beyaz et (tavuk, balık, hindi) olmak üzere, 3 gün et yemeği, diğer günler etli sebze ve kuru baklagil yemekleri sunulmaktadır. Hafta sonları mönülerimiz dönüşümlü olarak düzenlenmektedir.
 
  Diyet mönülerimiz az yağlı ve tuzsuz hazırlanarak, tamamen beyaz et ve sebze yemeklerinden oluşmaktadır. Menü planlamaları kalori, renk ve tat uyumuna göre yapılmakta ve kalp, tansiyon gibi rahatsızlıkların yanı sıra formunu korumak isteyen müşterilerimize de uygun olmaktadır.
 
   İhtiyacın kişi ve şirketlere göre değişiklik gösterebileceği bilinci ile Elit Yemekçilik; sizleri dinleyip, en uygun şartları ve sunumu belirleyerek zengin mönü seçenekleri ile işyerlerinin yanı sıra ev müşterilerine de servis vermektedir.
Hemen Ara
WhatsApp